لین فورد طراح دکوراسیون داخلی سرشناسی است که همیشه با ایده‌های ناب و خاص باعث تعجب و شگفتی مشتریانش شده است. در ادامه چند ایده پیشنهادی فورد را برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه‌تان آورده‌ایم.

 

۱. از جزیره‌تان فرار کنید!

دیوارهای میان آشپزخانه، اتاق نشیمن، و نهار خوری را از میان بردارید. جدایی آشپزخانه از نهار خوری منسوخ شده است. باید آشپزخانه را از جزیره‌ای منفرد برای پخت و پز تبدیل به فضایی قابل زندگی کرد، جایی که در آن افراد دور هم جمع می‌شوند و زندگی جریان دارد.

 

-آشپزخانه-7 ۷ ایده برتر سال ۲۰۱۷ برای طراحی آشپزخانه

 

۲. از رنگ سفید درست استفاده کنید

اگر آشپزخانه‌تان آنقدر سفید است که شبیه مطب دکتر شده است، از بافت و رنگ‌های مختلف در دکور آشپزخانه استفاده کنید تا حس بودن در یک اتاق گرم و نرم القا شود.

 

-آشپزخانه-72 ۷ ایده برتر سال ۲۰۱۷ برای طراحی آشپزخانه

 

۳. انتخاب رنگ برنزی

استفاده ترکیبی از اشیا زرق و برق‌دار و مواد فلزی در دکوراسیون داخلی به عنوان مد طراحی سال ۲۰۱۷ شناخته شده است. فلز مس با درخشش گرمابخشی که دارد به راحتی می تواند زیبایی خود را در آشپزخانه و هر مکان دیگری به نمایش بگذارد.

 

-آشپزخانه-4 ۷ ایده برتر سال ۲۰۱۷ برای طراحی آشپزخانه

 

۴. ایده هایی با استفاده از بتن

اگر سنگ مرمر خیلی گران است و یا سلیقه شما جور در نمی‌آید، سعی کنید بتن را جایگزین آن کنید. این روزها استفاده از بتن در دکوراسیون داخلی بخاطر قیمت ارزان، نصب آسان، خنک، و با دوام بودنش رایج شده است.

 

-آشپزخانه-1 ۷ ایده برتر سال ۲۰۱۷ برای طراحی آشپزخانه

 

۵. سینک اضافی

تصور کنید با یک سینک ظرفشویی اضافه چه کارهایی که نمی‌توانید انجام دهید! فورد در آشپزخانه اکثر مشتری‌هایش دو عدد سینک نصب می‌کند. یعنی دو یا چند نفر می‌توانند همزمان در درست کردن غذا یا شستن ظرف‌ها مشارکت داشته باشند.

 

-آشپزخانه-5 ۷ ایده برتر سال ۲۰۱۷ برای طراحی آشپزخانه

 

۶. استفاده از یخچال سفید

سال‌هاست که استفاده از لوازم استیل در آشپزخانه‌ها محبوب شده است. درحالی که هنوز سیلور زیبا به نظر می‌رسد، فورد عاشق یخچال‌های سفید رنگ است و معتقد است یخچال فریزر‌های جدید اپل با رنگ سفید براق و لبه‌های گرد، نوع جدیدی از فریزرهای مدرن را به بازار عرضه کرده است.

 

-آشپزخانه-2 ۷ ایده برتر سال ۲۰۱۷ برای طراحی آشپزخانه

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید