کسی رو می شناسید که کیک تولد ۵ سالگیش یادش باشه؟ احتمالا یک کیک ساده با ظاهری کاملا معمولی بوده!ولی خواننده راک معروف «پینک» (Pink)، کیک تولد را به سطحی بالاتر از کیک های معمولی برده است! او برای دختر ۵ ساله اش که «ویلو» (Willow) نام دارد، کیکی را طراحی کرده که تصویر روی آن مربوط به شخصیت مورد علاقه ی او است. شاید از خودتون بپرسید که این شخص کی می تونه باشه… باب اسفنجی؟ خیر. خودِ پینک؟ جواب منفی است. این شخص کسی نیست جز بازیگر معروف «مَت دیمون» (Matt Damon)..!!

کیک-تولد-دختر-پینک-فودیرو--foodiro-(1)

بله درسته، ویلو کوچولو علاقه ی شدیدی به مت دیمون و خصوصا فیلم اخیر او “مریخی” داره. به همین دلیل پینک در حرکتی که او را تبدیل به یک مادر باحال می کند، ورژن قابل خوردن این شخصیت و این فیلم رو به عنوان کیک تولد به دخترش هدیه داده است.

این کیک شکل یک سیاره مریخ کوچک است که روی آن یک فضانورد با صورت مت دیمون قرار دارد!

کیک-تولد-دختر-پینک-فودیرو--foodiro-(2)

مادر ویلو اقرار کرده که ویلو چند ماه است به مت دیمون علاقه پیدا کرده و از مادرش خواسته تا مت را به تولدش دعوت کند! پینک همچنین می گوید که ویلو تا حالا هیچوقت اینقدر در مورد مت دیمون در زندگی اش صحبت نکرده است!!

واقعا این کیک تولدی است که هر کودکی ممکن است آرزوی آن را داشته باشد…

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید