از آنجاییکه در طول تاریخ استفاده از سنگ مرمر در معماری داخلی همیشه طرفداران خود را داشته است، این روزها علاقه مندان به تزئینات داخلی با سنگ مرمر دوباره دست به کار شده اند و همین است که در بسیاری از خانه ها استفاده از سنگ مرمر به میزان قابل توجهی به چشم می خورد. اما کسی فکرشو می کرد که سنگ های مرمری خوراکی هم در دنیا ساخته می شوند؟

حقیقتا من که فکرش را نمی کردم، اما چه می شود کرد! دنیا، دنیای خلاقیت و نوآوری است. تصور کنید! سنگ های مرمری خوراکی!!.
داستان از این جا شروع شد که تعدادی  آشپز خلاق تصمیم گرفتند، کیک های عروسی متفاوتی را بپزند؛ کیک هایی که با استفاده از سنگ مرمر تزیین شده بودند. زیبایی این کیک ها به حدی بود که چشمان هر بیننده ای را به خود جذب می کرد. کیک هایی مرمری که البته کاملا خوردنی بودند و می توانستید آن ها را بدون از دست دادن دندان هایتان گاز بزنید. می پرسید چگونه ممکن است!؟!! خب ، جواب خیلی ساده است.. این آشپزان با استفاده از خمیر فوندانت سطح بیرونی این کیک ها را به شکل سنگ مرمر طراحی کرده بودند. بنابراین عروس های سختگیر برای شب عروسی خود کیکی خاص و بی اندازه زیبا را می توانستند بِبُرند.

در انتهای این پست یک گالری عکس از کیک های عروسی که آشپزان خلاق با سنگ مرمرهای خوراکی پخته و تزیین کرده­ اند را برای شما به نمایش می گذارم. در پایان باید بگویم که این هم فقط یک مد است، البته مدی که این بار کیک های عروسی را درگیر خود کرده است.

[Best_Wordpress_Gallery id=”16″ gal_title=”کیک سنگ مرمر”]

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید