رستوران زنجیره ای کی.اف.سی (KFC) برای اولین بار در دنیا کرم ضدآفتاب با بوی مرغ سوخاری (کنتاکی) تولید کرده است؛ چند روز پیش رستوران زنجیزه ای کی.اف.سی این خبر را در توییتر خود به اطلاع مردم رساند. بله درست است ! به دلایلی که احتمالا برای همگان سوال است، این غول دنیای مرغ سوخاری تصمیم گرفته است که وارد بازار لوازم آرایشی و بهداشتی شود. در این مسیر یک سایت هم راه انداخته است و ورود محصول جدید مراقبت کننده از پوست خود را در حالی که غرق در اسانس وسوسه انگیز مرغ سوخاری است به دنیا معرفی کرده است.

در سایت کرم ضد آفتاب کی.اف.سی نوشته است:« خورشید به ما زندگی می بخشد. اما اگر مواظب نباشیم خورشید می تواند آفتاب سوختگی های دردناکی را برای ما به وجود بیاورد. به همین دلیل است که ما کرم ضدآفتاب کی.اف.سی فوق ترد (KFC`s Extra Crispy Sunscreen) را ساخته ایم. اشعه های مضر ماورای بنفش خورشید پوست شما را آسیب می زند؛ اینجاست که  رایحه دوست داشتنی مرغ سوخاری وارد عمل می شود و سلامتی را به پوست شما برمی گرداند.»

۳۰۰۰ کرم ضد آفتابی که بر روی سایت برای فروش قرار داده شده بود در عرض کمتر از ۴ روز فروخته و تمام شده است! البته شما می توانید به سایت مراجعه کنید و با توصیفات کی.اف.سی و هشدارهایی که بابت این کِرِم داده است خود را سرگرم کنید. جملاتی مثل « کرم ضدآفتاب فوق ترد کی.اف.سی یک محصول مراقبت از پوست است» «کرم ضدآفتاب فوق ترد کی.اف.سی محصول غذایی نیست، لطفا آن را نخورید» « هرچند بوی دلپذیری دارد اما برای خوردن اصلا دلپذیر نیست» « تنها پوستی که در این تابستان باید سوخاری باشد پوست مرغ کنتاکی شماست »

کرم-ضدآفتاب,-مرغ-سوخاری,فودیرو,foodiro.com-02
بنا به گزارشات هشت هفته طول خواهد کشید تا این کرم های ضد آفتاب به دست خریدارانش برسند و به همین خاطر تا چند ماه آینده خبری در خصوص مصرف کنندگان این کرم ها در دست نخواهد بود؛ هرچند به گزارش سایت «بیزنس اینسایدر»  (Business Insider) این قدر این رایحه خاص هست که خیلی ها را از تعجب لال کرده است.

به گفته خیلی ها : استفاده از این کرم ضدآفتاب جدید جدیدترین  روشی است که شما علاقه و تعهد خود را نسبت به مرغ کنتاکی به همگان اعلام  کنید. روش های دیگری هم البته وجود دارد مثلاً می توانید ناخن های خود را با اسانس کی.اف.سی لاک بزنید و یا برای گوشی آیفون خود از قاب های گوشی مخصوص آیفون کی.اف.سی که یک مرغ کنتاکی بر روی آن قرار دارد استفاده کنید.

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید