چالشی جدید که پدران را در سرتاسر دنیا به خودش مشغول کرده!

این روزها دیگه آن قدر در چالش های اینترنتی دست زیاد شده که می شود گفت که کلاً این قبیل کارها کهنه شده اند. اما این چالش چیریوس (#cheerioschallenge)یکی از بهترین هایی است که تا الان دیدیم و از قضا درست و به موقع هم شکل گرفته. چالشی به مناسبت روز پدر! (البته روز پدر در دنیا و نه در ایران)

این چالش اولین بار توسط وبلاگ Life of Dad مطرح شد و از پدرها خواست که روی صورت بچه هاشون در حالی که اونا خواب هستند سیریل های مدل چیریوس بچینند!!!

با شروع این چالش حجم عظیمی از عکس ها گرفته شده به شبکه های اجتماعی سرازیر شد. هر پدری تلاش می کرد بچه اش را هرچه سریع تر خواب کند و ستون سیریل را بر روی بدن فرزندش بنا کند و بدین ترتیب پدران دیگر را پشت سر بگذارد و بلند ترین ستون را به نام خود ثبت کند!

اولین پست مربوط می شد به دو ستون که با ۱۰ چیریوس ساخته شده بود.

بعد از آن، این Ryan Mullany بود که به راحتی رکورد را با گذاشتن ۱۶ چیرویس روی سر کودکش شکست؛

photo_2016-06-22_22-16-26چالش

و سپس Rode Nunez همه محدودیت ها رو کنار گذاشت و ستون چیریوس را روی دست فرزندش درست کرد.

photo_2016-06-22_22-16-49

به دنبال استقبال پدران از این چالش، کم کم دنبال کنندگان هم وارد گود شدند و شروع به کامنت گذاشتن و مشورت دادن کردند و به قولی از بیرون گود شروع کردند به لِنگ کردن.

در این بین یک پدر نیز چالش را به نهایت خودش رساند و شروع به ساختن ستون چیریوس روی بدن بچه بیدارش کرد!!

هم چنین پدر هنرمند دیگری توانست تعادل ستون را روی بینی پسرش حفظ کند!!

photo_2016-06-22_22-16-37چالش2

در حال حاضر پدر عزیز و مهربان، جناب Craig Stanley با ستونی متشکل از ۱۷ عدد چیرویس از همگان پیش است. خودش می گوید که این کار را در طول ۱۷ ساعت انجام داده است اما مطمئنا کسی این حرف را باور نمی کند. البته که ما کی باشیم که به این پدر هنرمند شک کنیم!!

شما برنامه ای برای پیوستن به این چالش ندارید؟؟ اگر داشتید، عکساتون را برای ما بفرستید تا براتون توی صفحه اینستای فودیرو انتشار بدیم…

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید