در گذشته از این چوب های غذا خوری صرفا برای خوردن غذا استفاده می شد ولی الان در سال ۲۰۱۶ هستیم و ایده های جدید و جالب دارن همه ی دنیا را پر می کنند.

سامی الو (Sami Elu) پیانویی ساخته که با همین چوب های غذا خوری کار می کند و آهنگ هایی با آن می زند که آدم را مجذوب خودش می کند! نه آهنگ های کوچه بازاری و پیش پا افتاده که بقال سرکوچه ی ما هم بلد آن است! نه ! او در ژاپن اجرا هایی می کند که حتی روی دست آهنگ ساز معروف توری لانز (Tory Lanez) هم می زند.

untitled-13

سامی الو به خاطر ساختن آلات موسیقی با استفاده از مواد بازیافتی شهرت دارد ولی او فقط یک هنرمند در این زمینه نیست، بلکه او آهنگساز هم هست و با استفاده از وسایلی که خودش اختراع کرده آهنگ های زیبایی می سازد. موزیکی که او با استفاده از پیانوی دست سازش ساخته «برای مردمم» (For My People) نام دارد.

این موسیقی شاید آرامش بخش ترین موسیقی باشد که در طول روز شانس شنیدن آن را داشته باشید، با این حال حسی از خوردن چوب های غذا خوری روی سیم ها به شما دست می دهد…!

 

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید