دفعه ی دیگه که به خاطر انتخاب «بیگ مک» به جای سالاد احساس گناه کردید، به این فکر کنید که حتی ورزشکاران المپیک هم از این انتخاب مصون نیستند!

به عنوان اسپانسر رسمی مسابقات المپیک، مک دونالد غذای رایگان بین ورزشکاران و مربیان توزیع می کند که این امر باعث شده تا این رستوران، معروف ترین رستوران دهکده ی المپیک باشد.

طبق گفته ی واشنگتن پست: «عجیب نیست که در هر ساعتی از روز صفی از ورزشکارانِ المپیک را در مک دونالد ببینید. به طوری که این رستوران مجبور شده تا سفارشات هر فرد را به ۲۰ مورد محدود کند!! »

-دونالد-در-المپیک-ریو-1 ورزشکاران المپیک و مک دونالد!

ورزشکار کوبایی می گوید: معمولا غذای بوفه کیفیت مناسبی ندارد. به همین دلیل همه به دنبال مک دونالد می روند!

یک از کارمندان مک دونالد می گوید: تیم بسکتبال چین هر روز صبح برای خوردن بیگ مک به مک دونالد می آیند!! یکی نیست بگه، آخه صبحانه بیگ مک؟!

-دونالد-در-المپیک-ریو-6 ورزشکاران المپیک و مک دونالد!

شناگران کشور ساموآ می گویند که باید در دهکده المپیک دو شعبه از مک دونالد وجود داشته باشد تا پاسخگوی همه ی ورزشکاران باشد!

شناگر استرالیایی «ملانی رایت» نیز می گوید که در روزهای ابتدایی، افراد کمی به مک دونالد می رفتند، ولی با نزدیک شدن به روز های آخر، کارمندان این رستوران برای رسیدگی به سفارشات دچار مشکل شده اند. همه ورزشکاران تعداد زیادی نوشیدنی، غذا و دسر سفارش می دهند بدون این که نیاز باشد یک دلار پول بدهند!

-دونالد-در-المپیک-ریو-7 ورزشکاران المپیک و مک دونالد!

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید