در تاریخ ۱ الی ۱۰ بهمن ماه ( ۲۰-۲۹ ژانویه ۲۰۱۷ ) هشتاد و دومین دوره نمایشگاه هفته سبز برلین (green week 2017)، به عنوان بزرگ‌ترین محل عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی در جهان، در کشور آلمان و در شهر برلین برگزار می شود.

نمایشگاه «هفته سبز برلین» از سال ۱۹۲۶ در شهر برلین آلمان آغاز به کارکرده و از آن پس بصورت هر ساله برگزار می شود؛ نمایشگاه ۲۰۱۷ هشتاد و دومین دوه وقوع گرین ویک است.

این نمایشگاه فرصتی است بی نظیر برای متخصصان تا با آخرین دستاوردهای صنایع غذایی و تکنولوژی های روز دنیا آشنا شوند و ارتباطات تجاری خود را گسترش دهند و بدین وسیله زمینه ساز توسعه کسب و کار خود شوند.

هفته سبز برلین امسال، حوزه های مختلفی از جمله خشکبار، مواد غذایی، غذاهای آماده به طبخ، مواد اولیه صنعتی، و روغن‌های خوراکی، چای، نان و ماکارونی، فرآورده‌های گوشتی، سوسیس و کالباس، ادویه جات، تجهیزات و وسایل نگهداری باغبانی، گل و گیاه، کود و انواع بذرها، ابزارهای دستی باغبانی، پرورش حیوانات خانگی، دام و طیور، انواع میوه و سبزیجات، غذاهای منجمد، لوازم ماهیگیری، غذاهای دریایی، ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و جنگل‌بانی، مواد اولیه قابل بازیافت، مواد اولیه جهت تولید انرژی از مواد آلی، ، تجهیزات مربوط به گلخانه،لوازم شکار، انواع نوشیدنی ها، شیر و فرآورده‌های لبنی را پوشش می دهد.

-گرین-ویک-فودیرو-8 نمایشگاه هفته سبز برلین 2017

از رویداد های برجسته نمایشگاه گرین ویک ۲۰۱۷ می توان به برگزاری کنفرانس هایی در رابطه با صنعت کشاورزی با حضور وزرای مرتبط با این حوزه از کشورهای مختلف و تشکیل انجمن هایی برای توسعه استفاده از سوخت های تجدید پذیر اشاره کرد.

در سال ۲۰۱۶، تعداد ۱۵۵۰ غرفه دار از ۶۵ کشور جهان در گرین ویک حضور داشتند و ۳۸۰ هزار نفر از کشورهای مختلف از آن بازدید کردند. هم چنین نمایشگاه green week 2016  توانسته سطح رضایت ۹۱ درصدی بازدیدکنندگان را فراهم آورد.

آژانس هواپیمایی پیشواز، به عنوان بزرگترین برگزارکننده تورهای نمایشگاهی،این دوره نیز همچون ادوار پیشین، مجری مستقیم تور بازدید از نمایشگاه Green week  آلمان می باشد. سال ها تجربه پیشواز در برگزاری تورهای اروپایی و به ویژه نمایشگاهی، یقیناً می تواند سفری خاطره انگیز و بی دغدغه را برای شما رقم بزند.

راه های کسب اطلاعات بیشتر در ادامه قید شده است.

(۰۲۱)۶۶۹۰۱۹۱۸

سایت آژانس هواپیمایی پیشواز

http://telegram.me/pishvaztours

http://instagram.com/pishvaztours

[Best_Wordpress_Gallery id=”35″ gal_title=”هفته سبز برلین”]

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید