شرکت تولید کننده پفک معروف چی توز (البته چی توز جهانی و نه شرکت چی توزی که ما در مملکتمون داریم) به تازگی در همکاری با رستوران معروف برگرکینگ (Burger King) به اتفاق دست به ابتکار جالب و عجیبی زده اند.

طبق گزارش بلومبرگ، برگرکینگ در حرکتی نو، شروع به فروختن غذایی به نام «مک اَند چیتوز» (Mac n’ Cheetos) کرده است. «مک اَند چیتوز» در واقع ماکارونی و پنیری است که در دل پودر چیتوز قرار گرفته و سرخ شده است. به عبارتی ساده تر، همان غذای مک اَند چیز (ماکارونی و پنیر) معروف که پفک پیچ شده است!

مک-اند-چیتوز2

این خوراکی خاص از همکاری برگرکینگ با رستوران تاکوبل (Taco bell) و کمپانی فریتولِی (Frito-Lay) –مالک چیتوز و البته پپسی- حاصل شده و قیمت یک بسته پنج تایی از این خوراکی پنیری ۲٫۴۹ دلار (نزدیک ۹۰۰۰ تومان) است.

شکل این خوردنی جدید شبیه پنیر موزارلای سرخ شده است و به سفتی ناگت مرغ درست شده است. بر اساس حرف کسانی که مک اند چیتوز را امتحان کرده اند، برگرکینگ در استفاده از پنیر در این خوردنی خیلی دست و دلبازانه عمل کرده است و بسیار بیشتر از تصور، ماکارانی را پنیری کرده است؛ حتی برای رضایت بیشتر مشکل پسندان و غرغروها، سس پنیر هم در کنار این غذا سرو کرده است.

مک-اند-چیتوز3

مک اند چیتوز از چند روز پیش ۲۷ June (همان ۸تیرماه ۱۳۹۵) در رستوران‌های برگرکینگ در سراسر دنیا عرضه شده است؛ برای همین اگر یهو هوس کردید که امتحانش کنید کافیه خودتان را به یکی از شعبه های این رستوران در کشورهای هم جوار برسونید.

راستی یادتون باشه که جای فودیرویی ها رو حسابی خالی کنید…

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید