آدم ها بعضی وقت ها دنبال بهونه می گردن. بهانه ای برای خوشحالی، بهانه ای برای باهم بودن، شادی و …  ما ایرانی ها هم از قدیم الایام بهونه گیر!!!! این بود که به بهانه ۱ دقیقه طولانی تر شدن یک شب اجداد ما تصمیم گرفتن دور هم جمع بشن و بگن و بخندن و شاد باشن، اسمش را هم گذاشتن یلدا. از اون تاریخ به بعد که نمی دونم کی بوده تا الان روز آخر دی ماه تقویم شمسی یک جایی را پاتوق می کنن میشینن دور همی میوه و آجیل و … می زنن بر بدن. این وسط مسطا یک حافظی هم دست می گیرن که حس فرهیختگی شون هم ارضا گردد. انصافا هم شب خوبی است و باعث شادی دل جماعت خانواده و دوستان می شود. تا اینجای کار که از یلدا گفتیم که تقریبا ۱ ماهی ازش می گذره.

اگه خاطر تون باشه همون موقع ها تو صفحه اینستاگرام فودیرو یک مسابقه عکاسی گذاشتیم و از همه شما خواستیم توی اون شرکت کنید. خیلی هم راحت بود ، گفتیم از سفره های یلدایی تون عکسی بذارید و با یک شرایطی اون را تو صفحه خودتون آپ کنید. به همین راحتی به همین خوشمزگی. خلاصه یک سری از فالور های اینستای فودیرو وارد این رقابت نفس گیر و سرسخت شدن .

جون به لب کردم ملت را. آقا نتیجه این که ۲ تا از عزیزان برنده مسابقه شدن که قرار شد از اون ها در رستوران گیاهی درخت بانیان پذیرایی کنیم. برنده گان این مسابقه کسی نیست جز آقای سعید کریمی و atieh_afkaneh . استفاده از منوی رستوران درخت بانیان تا سقف یک میلیون ریال ( همون صد تومن خودمون ). مبارکشون باشه. ان شاالله بزودی همراه خانواده های عزیز شون برن درخت بانیان و از محیط و غذای خوب اونجا استفاده کنند و حالش را ببرند و ما را یاد کنن و امید واریم از حضورشون در بانیان فیلم و عکس بزارن و همه ما را در این تجربه زیبا مشترک کنند. یک گزارش از رستوران درخت بانیان هم داریم که بزودی اینجا می گذاریم.

اثر آقای سعید کریمی -شب-یدا مسابقه شب یلدای فودیرو

 

اثر atieh_afkaneh

-یلدا-فودیرو2- مسابقه شب یلدای فودیرو
منتظر مسابقه های بعدی ما در فودیرو باشید.

قربون همه تون برم.

فودیرو

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید