کمپانی کیندر (kinder) را احتمالاً باید بشناسید.  همان برندی که روی لباس آبی تیم ملی والیبال ایتالیا هم نقش بسته. برندی اصلاً ایتالیایی و شهره آفاق که از قدیم الایام تو کار تولید شکلات بوده. حالا سر فرصت بچه های بخش «چیزمیز» باید تاریخچه آن را برایتان بگویند ولی امروز ما کار دیگه ای داریم. یک چند وقتی هست که محصول جدیدی از کیندر از لای کوه ها و دشت ها و سوار بر الاغ وارد بازار ایران شده است؛ برای همین رفتیم سراغش و قصد کردیم که تستش کنیم.

-هپی-هیپو-kinder-happy-hippo-10 كيندر هپي هيپو (Happy Hippo)

این محصول جدید «هپی هیپو»(happy hippo)  نام داره و معنیش هم میشه « اسب آبی خوشحال». یک بسته بندی خیلی بامزه که طراحیش تو فضای بقیه محصولات کیندره. داخل هر بسته هم پنج تا اسب آبی قرار داره که واسه خورده شدن لحظه شماری می کنند. با توجه با قیمت ۱۸۰۰۰ تومانی که داره، خوردن هر کدام ازین اسب های آبیِ بی قراره کوچولو ۳۰۰۰ تومان خرج بر میداره که به نظرم شاید اندکی گران به حساب می یاد؛ چرا که با ۳۰۰۰ تومان شما می توانید گزینه های زیادی مثل کیت کت، توییکس، اسنیکرز یا چیزایی دیگه ای داشته باشید. هپی هیپو مثل کیت کت و خیلی برند های دیگه در طبقه  بیسکویت شکلات قرار می گیره و راستش این طبقه، طبقه مورد علاقه من است.

بسته را باز کردم و اولین اسب آبی در صف انتظار را دو انگشتی بیرون کشیدم. دورش یک لایه پلاستیکی بود که اگر نمی خواستید مثل رضا عطاران در فیلم «ورود آقایان ممنوع» که کیک یزدی را با پوست زیر آن می خورد، بخورید باید این لایه پلاستیکی را هم باز کنید تا به اصل داستان برسید. بامزه اینکه پوسته پلاستیکی هر کدام از این پنج تا اسب آبی متفاوت از دیگری بود و ژست و قیافه و حتی اسم خودش را داشت.

-هپی-هیپو-kinder-happy-hippo-9 كيندر هپي هيپو (Happy Hippo)

ای خـــــــــدا، نگاهش کنید؛ یک اسب آبی تودل برو با ابروهای پایین انداخته که بیشتر خودش را لوس نشون بده. چشای کوچولو که مظلومانه نگاهتون می کنه و دلتون را می بره و دو تا سوراخ دماغ با مزه و ریزه میزه. همه چیز آنقدر درست و  خوشگل و مینیاتوری که باور نمی کنید. قسمت زیرین کل بدن اسب آبی هم، از سر تا شکم و دست و پا، آغشته به شکلات های ریزه گرد گرد که جذابیتش رو دو چندان می کرد. واقعا طراحی بی نظیر و اشتهاآور. اینجاست که این سوال به ذهن خطور می کند که ما کجای کاریم ؟

-هپی-هیپو-kinder-happy-hippo-3 كيندر هپي هيپو (Happy Hippo)

بعد از کلی قوربون صدقه رفتن بالاخره هر دو مجاب شدیم که در این سکانس، اون برای خورده شدن ساخته شده و من برای خوردن. ابتدا بوسیدمش و سپس با چشمانی اشک بار دو تیکه اش کردم تا خوردن را بیاغازم.  بدنه بیسکویتی آنقدر ترد و شکننده بود که نمی دونید. بعد از تیکه کردنش تازه شکلات توی شکم اسب آبی نمایان شد و وسوسه انگیزیش بیشتر و بیشتر. تیکه اول را در دهان گذاشتم. واااااااااای. خیلی خوشمزه بود. شکلات خوشمزه و خوش طعم و قاطی شدنش با بیسکویت دورش یک طعم بی نظیری را ایجاد می کرد. اون شکلات کوچولو ریزه میزی های زیر شکمش هم که زیر زبان می آمد دیگه همه چیز تموم می شد. واقعا خوشمزه بود و نمیشد به یک تیکه قناعت کرد؛ واسه همین دومین تیکه را هم در دهان گذاشتم و با کلی مزه مزه کردن ، آروم آروم شروع به خوردنش کردم تا بلکه دیرتر تموم بشه. اما چه کنم که زودی تموم شد!

-هپی-هیپو-kinder-happy-hippo-2-1 كيندر هپي هيپو (Happy Hippo)

شاید در نگاه اول احساس کنید که قیمت بالایی داره ولی اعتراف میکنم که مزه اش خوبه و مطمئنم که عاشقش می شوید. حالا یک بار که امتحان کنید متوجه حرف من می شوید.

احتمالاً همه جا پیداش می کنید ولی من خودم از سایت مسترمارتmrmart.ir خریدم.

نویسنده

و من محمد دولت زاده، همانکه می نویسد اندر احوالات خوراکی ها تا چنگ بزند مزه ها و طعم ها را و روایت کند مکاشفات و مشاهدات خود را؛ تا بلکه مخاطبش را به قواره یک نوک قاشق روشن سازد. همانکه عهد کرده است، سخنی نراند که خوانندگانش گویند " شرم باد این جوانک را"

یک دیدگاه بنویسید