چرا توبلرون شکل شکلات های خود راتغییر داده است؟عشاق این شکلات بسیار از این قضیه ناراحت هستند! در واقع طرفداران این شکلات معروف زمانی که فهمیدند که شرکت ماندلیز اینترنشنال( مالک توبلرون) طراحی شکلات های خود را تغییر داده است، به شدت ناراحت و عصبانی شدند.

قصه این است که فاصله بین مثلث های شکلاتی تغییر کرده و این فاصله به مراتب نسبت به قبل زیاد شده است. در مقایسه با شکلات های قبلی این گونه به نظر می رسد که شرکت نصف شکلات را کم کرده است و مقدار شکلات کم شده است. بعضی از طرفداران همیشگی این شکلات خوشمزه برای رساندن صدای خود به شرکت ماندلیز سعی کردند تا از رسانه های اجتماعی نیز کمک بگیرند. بعضی ها هم اصلا به در بی خیالی زدند!

حالا دلیل این تغییر بزرگ چیست؟

براساس اعلامیه رسمی که در صفحه فیسبوک شرکت نیز انتشار یافت، «این امر به دلیل کاهش هزینه های تولید بوده است». محصولات قدیمی شرکت وزنی معادل ۱۷۰ گرم و دیگری ۴۰۰ گرم داشتند. در مقابل محصولات جدید به ترتیب ۱۵۰ گرم و ۳۶۰ گرم وزن دارند. چون بسته بندی محصولات هم عینا به مانند قبل است، شما تا زمانی که شکلات را از داخل جعبه بیرون نکشیده اید، متوجه این تغییر نخواهید شد. گفتنی است قیمت این محصولات با وجود کاهش وزن، تغییری نکرده است!

فقط گذر زمان می تواند به ما بگوید که آیا توبلرون دوباره به شکل اولیه خود بازمی گردد یا این که به صدای مردم توجهی نمی کنند و محصولات با وزن کمتر را کماکان تولید خواهند کرد.

-توبلرون-یواشکی-تغییر-شکل-داده شکلات توبلرون یواشکی تغییر شکل داده!

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید