گاهی ممکن هست دلتون بخواد فست فودی رو در محیطی با تزیینات متفاوت به سبک فضاهای خیابانی غربی امتحان کنید. رستوران جو گریل فود سعی کرده تا با ایجاد این محیط و همچنین با غذاهایی که نون اون از آرد جو و سبک پختش به صورت گریل شده است غذایی نسبتا سالم را ارایه نماید.

 رستوران جو گریل فود

کمی در روزهای تعطیل شلوغ است و نیاز هست تا درب ورودی ثبت نام کنید اما بعد از ورود شاید مدل غذایی را امتحان کرده باشید که به معطل شدنش بیارزد.

من سوپ اسفناج و استیک مرغ بالزامیک گریل شده رو امتحان کردم. طعم خوب مرغ گریل شده با مزه ترش و شیرین سرسس بالزامیک آلیولی و برگهای اسفناج روی این غذای خوش طمع خاطره خوشی را برای من ایجاد کرد که تا مدتها طمع اون به یادم موند.

-بن-جو-شهرک-غرب-1 رستوران جو گریل فود

پیتزاها هم با خمیر نون جو آماده شده اند و طعم خوبی به پیتزا داده اند. در این رستوران انواع سالادهای خوشمزه مثل سالاد سزار رو می تونید امتحان کنید. اگر هم اهل امتحان کردن ساندویچ هایی با نون جو و محتویات گریل شده هستید اینجا یکی از رستورانهای خوب و خوشمزه است.

-بن-جو-شهرک-غرب-5 رستوران جو گریل فود

از نظر قیمت تقریبا می شود گفت به نسبت کیفیت قیمت مناسبی هم اقلام دارد مثلا استیک مرغ بالزامیک گریل شده به مبلغ ۴۰٫۰۰۰ تومان و ساندویچ چیکن پستو به مبلغ ۲۹٫۹۰۰ تومان، پیتزا مرغ پستو ۲۳ سانتی به مبلغ ۲۷٫۹۰۰ تومان، استیک مدالیان (۲۵۰ گرم تکه های باریک فیله گوساله، به همراه سیب زمینی و مخلفات) ۷۴٫۹۰۰ تومان است.

-بن-جو-شهرک-غرب-2 رستوران جو گریل فود -بن-جو-شهرک-غرب-3 رستوران جو گریل فود

 

آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخار مقدم، پلاک ۱۵، رستوران گریل فود جو شهرک غرب

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید