برگزاری مراسم برای شب هالووین با کلی رقص و شادی، یک اتفاق جدیدی است که در انگلستان می افتد و به همین دلیل هم هست که کدو تنبل های آنها کوچک و به درد نخور است. اما در آمریکا که خانه هالووین است، قضیه برعکس است و کدو تنبل های آنها بسیار بزرگ و درست و حسابی هستند.

در سراسر دنیا، کنده کاری بر روی کدو تنبل یک چیز مقدس است و چون کدوهای آنها بسیار بزرگ هستند، به همین دلیل از پتانسیل کنده کاری بالایی هم برخوردارند. همه این دلایل را گفتم تا شاید به نوعی قانع شوید که چطوری ممکن است سر یک دختر داخل یک کدو تنبل گیر کند.

خانواده کریسپی پارکر دور یک میز ناهار خوری نشسته بودند و مشغول کنده کاری کدو تنبل های خود بودند که دختر آنها یعنی «ریچل» تصمیم گرفت تا به داخل یکی از کدو تنبل ها نگاهی بیاندازد. البته ریچلِ بیچاره فورا از تصمیم خود منصرف شد ولی گویا برای این تصمیم کمی دیر شده بود. چون موی دم اسبی او اجازه خارج شدن از داخل کدو را به او نمی داد.

درحالی که ریچل در داخل کدو تنبل فریاد می کشد و کمک می خواهد، برادر کوچکتر او با بی خیالی شروع به آواز خواندن می کند. این ویدیو تا به حال بیش از ۲۰۰٫۰۰۰ بار در یوتیوب دیده شده. شما هم ببینید چه بلایی سر ریچل می آید!

http://

 

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید