به زودی پیتزا دومینو (Domino’s Pizza)، تحویل پیتزاهای خود را از طریق هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد) انجام خواهد داد.

اگر دومینو راه تحویل کالا از آسمان را پیدا کرده است، شاید دیگر شرکت ها نیز به زودی دست به کار شوند و همین کار را انجام دهند. نمایندگی این شرکت پیتزا فروشی واقع در نیوزلند اعلام داشته است که همکاری دوجانبه ای را با شرکتی به نام فلیرتی (Flirty) برای تحویل کالا از طریق هواپیماهای بدون سرنشین انجام داده است و این موضوع به زودی به حقیقت خواهد پیوست.

در حال حاضر تنها مشکل بر سر راه این کار این است که سازمان هواپیمایی کشور نیوزلند اجازه این کار را به این شرکت نداده است. با این وجود، پیتزا دومینو امیدوار است که بتواند حمل و نقل پیتزاهایش از طریق پرواز را امسال آغاز کند.

این اولین بار نیست که دومینو تلاش برای بکارگیری این هواپیما ها را انجام می دهد. سال ۲۰۱۳ بود که این شرکت در کشور انگلستان یک پیتزا را توسط هواپیمای بدون سرنشین که نامش را «دومیکوپتر» گذاشته بودند، به پرواز درآورد و به خریدار آن تحویل داد.

این که آیا تحویل کالا از طریق هواپیمای بدون سرنشین انجام خواهد گرفت یا خیر جای سوال دارد، اما می شود تصور کرد که به زودی آن روز می آید که پیتزاها با پرواز کردن، به موقع و داغ به دست ما می رسند. تا آن زمان فرا برسد، بهتر است با افرادی که پیتزاها را تحویل می دهند، مهربان باشیم و فراموش نکنیم که به آنها انعام بدهیم!

در آخر، حتماً کلیپ ساخته شده توسط شرکت پیتزا دومینو راجع به این پروژه را ببینید.

http://

 

 

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید