توی این روزای گرم تابستونی تنها راه نجات از این گرمای آدمکش، بلعیدن چندین اسکوپ  بستنی است. اما قبل از اینکه بی درنگ به سمت فریزر حمله ور شوید و اولین بستنی  به چنگ آمده را به بدن برنید، کمی تامل کنید. تامل برای چی!؟! سوال خوبی است. به گفته ستاره شناسان و طالع بینان برای هر آدمی نوع خاصی از بستنی مناسب است.
امروز می خواهم  به شما بگویم که چه نوع بستنی مناسب حال شماست..

فروردین،منحصر به فرد ترین بستنی برای یک رهبر ..
از اونجایی که اولین ماه سال به دنیا آمده اید، مشخص است که همیشه پیشرو هستید. شما فروردینی های عزیز همیشه اول از همه دست به کار می شوید و ذاتا رهبر به دنیا آمده اید. هرگز از چیزهای جدید و نو، هراسی به دل راه نمی ­دهید. چرا که شما می­دانید که می­توانید خیلی راحت به آن ها علاقه مند شوید. هنگامی که بقیه در تلاشند تا از امتحان کردن خوراکی هایی با طعم­ های عجیب و منحصر به فرد فرار کنند یک فروردینی اصیل که به اصالت هر چیزی احترام میذاره، با آغوش باز  هرچیز جدیدی را امتحان می کند و این همان خصلتی است که باعث می شود تا « بستنی با طعم چای سبز» بهترین نوع بستنی برای شما باشد.

فروردین,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰۱

اردیبهشت، یک انتخاب کلاسیک برای یک لوکس پسند..
یک اردیبهشتی واقعی به سختی می تواند تمایلش به تجملات را پنهان کند. هر چند همیشه انتخاب هایش برای غذا باید از نظر زیبایی بی نظیر و از نظر طعم خوشمزه ترین باشد، ولی هرگز نمی خواهد این سلیقه خاص خود را به رخ دیگران بکشد. یک انتخاب کلاسیک و در عین حال خوشمزه از میان انواع بستنی ها برای یک اردیبهشتی حقیقی چیزی نیست جز « بستنی ساندی» _ (Sundae Ice Cream) که همراه با سس شکلات و خامه زده شده و یک عدد گیلاس سرو می شود. بستنی ساندی به اندازه کافی نمایشی و لوکس هست که یک اردیبهشتی را خشنود سازد. امتحانش کنید!

اردیبهشت-,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

خرداد،یک ترکیب دوگانه برای یک دوشخصیتی..
به عنوان یک موجود دوشخصیتی یک خردادماهی همیشه نیاز به انتخاب هایی دارد که چندین ویژگی را همزمان دربرداشته باشد. هنگامی که مسئله انتخاب بین بستنی شکلاتی و بستنی کره بادام زمینی است ؛ یک خردادماهی واقعی قطعا در جواب شما خواهد گفت : « چرا هردو نه؟!». متولدین خردادماه دوست دارند که همه ابعاد زندگی را همزمان تجربه کنند و « بستنی شکلاتی و کره بادام زمینی» این خواسته را برآورده می کند.

خرداد,-,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

تیر.لطافت بستنی قیفی شکلاتی برای یک خانواده دوست واقعی..
گاهی یک تیرماهی کمی سخت و غیرقابل تحمل به نظر میرسه اما وقتی که به درون آن ها راه پیدا می کنید می بینید که چقدر شیرین و  دوست داشتنی اند. به همین دلیل یک « بستنی قیفی شکلاتی» بهترین است برای آنان. حالت سفتی که قیف دارد و لطافت بستنی شکلاتی درون آن تداعی کننده ذات یک تیرماهی است. متولدین این ماه معمولا به عاشقان خانه و خانواده معروف هستند.

_,تیر,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

مرداد،خوشگذرونی با یک بستنی سوال برانگیز..
چه چیزی مهمتر از لذت بردن و خوشگذرونی برای یک مردادماهی است!؟! همه میدونیم که یک مردادماهی یک خوشگذرون واقعی است که آوازه خوشگذرونی هایش هم کل دنیا را پر کرده است. برای شما مردادماهی عزیز چه بستنی بهتر از یک « بنانا اسپلیت» است.. یک بستنی حسابی بزرگ و پر و پیمون که موقع خوردنش حسابی لذت خواهید برد.

پس پیش به سوی یک بستنی بنانا اسپلیت!!!

_,مرداد,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

شهریور،دنبال خالص ترین ها تا ماست بستنی..
به خودتون و سلامتی تون اهمیت می دهید! آفرین. یک شهریورماهی همیشه به دنبال بهترین ها و خالص ترین هاست. اما از گزینه های شلوغ و خارج از حد اصلا خوشش نمیاد.« ماست بستنی» -(Froyo)- طعم دلخواه شما را دارد و شما در کنار مزه شیرین و دلچسب بستنی، کالری و میزان چربی کمتری را وارد بدن خود می کنید.

_,شهریور,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

مهر،از تعادل لذت ببرید..­
رابطه ها و هماهنگی ها دو چیز بسیار مهم برای شما مهر ماهی عزیز است. به دنبال تعادل هستید و از حال و هوای خوب آدم ها کنار هم بیش از اندازه لذت می برید. بستنی مناسب شما « بستنی با تکه های کوکی شکلاتی» است. شما با خوردن این بستنی به دلیل ترکیب بستنی وانیل و تکه های کوکی شکلاتی حس تعادل و آرامش می کنید. پیشنهاد ما این است که یکبار بعد از یک روز شلوغ کاری گوشه ای بنشینید و  در کنار دوستانتان این بستنی خوشمزه را نوش جان کنید.

_,مهر,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

 

آبان،رمز و رازهای یک آدم مرموز..
مرموزی و تاریکی نشانی است که آبان ماهی ­ها با خود دارند و شاید به همین خاطر است که برای اکثر آدم ها سخت است که بدانند در درون ذهن شما چه می­گذرد. شما عمق فکری زیادی دارید. از این تفاوت لذت ببرید . یک اسکپ « بستنی شکلات تلخ » چیزی است که با وجود شما هماهنگ است و ذات متفاوت و مرموز شما را لذت می بخشد.

_,آبان,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

 

آذر،رها از بندها همه جا در کنار همه کس..
عاشق سفر هستید و همیشه در تب و تاب تجربه ماجرایی هیجان انگیزتر. برای شما که همیشه در جریان هستید « بستنی قهوه » بهترین انتخاب است. انتخابی کلاسیک که در همه جا پیدا می شود و به شما هم کمی بیشتر انرژی می دهد تا به ماجراجویی خود ادامه دهید.

_,آذر,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

دی.جاه طلبی با یک بستنی قیفی وانیلی..
متولد دی ماه یک سنت گرای تمام عیار است(هرچند هم که انکار کنند). هیجانات و مدهای روز هرگز ذات آرام و خونسرد شما را تحت تاثیر خود قرار نداده است چرا که ذات جاه طلب و قدرتمند شما همیشه شما را یک قدم جلوتر از بقیه نگه می دارد. تداوم،کیفیت و سنت ها چیزی است که برای شما ارزش دارد. پس یک « بستنی قیفی وانیلی پوشیده از جینگولی های رنگارنگ » انتخابی است که برای حال شما مناسب ترین است؛ چرا که همه جا می توانید پیدایش کنید و همیشه مزه اش ثابت است.

,-,دی-,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

بهمن،بشردوستی که بستنی ترکیبی دوست دارد..
ای متولد بهمن ما میدانیم که شما یک بشردوست واقعی هستید و همیشه به دنبال مشارکت و بهتر کردن اوضاع هستید. ما فکر می کنیم که بهترین بستنی برای شما « بستنی آلبالویی و نارگیل به همراه اسانس آووکادو» است. این بستنی ترکیبی است اختصاصی فقط  برای شما.

_,بهمن,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

 

اسفند،بی خیالی که رنگین کمان می خورد..
شما همیشه تلاش می کنید که از روزمرگی ها به دور باشید و هر چیز عادی را با نگاهی متفاوت نگاه کنید. شما اسفند ماهی عزیز خلاق، هنری و کمی هم بی خیال البته عاشق طبیعت هستید. ما میدانیم بهترین بستنی برای شما « بستنی رنگین کمان» است- در ایران بستنی میلاو این نوع جالب بستنی را دارد- . این بستنی هم رنگارنگ است که با ذوق هنری و طبیعت دوستانه شما هماهنگ است و هم کمی سبک است.

_,اسفند,بستنی-ماه-تولدت,فودیرو,foodiro.com,۰2

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید