بله، درست شنیدید، سوال کردم: صبح‌ها چقدر احساس رهایی می‌کنید؟ حس می‌کنید به اندازه کافی سم‌زدایی کردید یا نه؟

چیزی که باید مد نظر داشته باشید این است که اولین کار صبح‌تان تمیز کردن سیستم بدن‌تان باشد. باید عادت کنید روزتان را با دفع کردن تمامی ضایعات از بدن‌تان شروع کنید.

از خوردن هر چیزی به محض بیدار شدن خودداری کنید. چون اگر همینکه بیدار شدید چیزی بخورید،‌ بدن‌تان از عمل دفع ضایعات روز قبل به عمل هضم فیبرهایی که تازه وارد بدن شدند منحرف می‌شود. بهترین کار برای احساس رهایی و تازگی در صبح این است که:

یک فنجان آب داغ، نه آب جوش، برای خودتان درست کنید و آب لیمو تازه در آن بریزید. توجه داشته باشید که آب لیمو را در آب خیلی داغ نریزید چون آنزیم‌ها و ویتامین‌های لیمو را از بین می‌برد. همینکه این معجون را بنوشید کل سیستم بدن‌تان تقویت می‌شود چرا که عمل دفع را آسان می‌کند. این نوشیدنی لیموییِ گرمِ خارق العاده، مخاط‌های بدن را حل می‌کند، کمک حال کبد می‌شود و به جذب مواد معدنی نیز کمک می‌کند.

پس از این به بعد صبح ها با خوردن یک لیوان آب لیموی گرم، اجازه بدهید قوه چشایی‌تان لذت بی‌حد و حصری ببرد و هم چنین دستگاه گوارشتان با کمک آن فرآیند سم‌زدایی را بهتر انجام دهد.

%d8%a7%d9%85%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%b5%d8%a8%d8%ad-%da%86%d9%82%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%b3-%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%db%8c%d8%af%d8%9f-2

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید