غیرعادی نیست که ستاره‌های هالیوودی برای مدتی از زرق و برق تلویزیون و فیلم دور شوند و کسب و کاری جانبی برای خودشان راه بیندازند. بیشتر ستاره‌ها به سراغ مد و فشن ‌یا فناوری می‌روند و بعضی‌ها هم دل و جرات پیدا می‌کنند که به جاده غذا و مواد خوراکی بزنند. اسکارلت جوهانسون از ستاره‌های بزرگ سینما و اکنون کارآفرین، رستوران پاپ کورن‌اش را در پایتخت غذایی دنیا -پاریس- به اسم یامی پاپ (پاپ کورن خوشمزه) باز کرده است. این خانم و همسر فرانسوی اش -رومن دوریاک- با هم این سفر را شروع کرده‌اند و ظاهرا از کارهای یدی ترسی هم ندارند!

این ستاره سینمایی ۳۱ ساله به شدت درگیر رستورانش شده است و با آشپزهای حرفه‌ای مانند ویل هوروویتس از رستوران اردک، وقت زیادی را صرف درست کردن انواع بشقاب‌های غذایی پاپ کورن کرده است. یاهو هم اشاره کرده که خود جوهانسون به مشتریانش سرویس‌دهی می‌کند و خواهر دوریاک مدیریت آنجا را به دست دارد.

ظاهرا اگر زمانی برای شروع کردن یک کسب و کار پاپ کورنی در پاریس وجود داشته باشد، دقیقا همین الان است. طبق تحقیق جدیدی که انجام شده، نزدیک به ۷۰٪ رستوران‌های پاریسی گرایش‌های غذایی به سبک آمریکایی مثل برانچ و همبرگر را به منوهای‌شان اضافه کردند تا مشتری بیشتری پیدا کنند.

امیدوارم چرخ کسب و کار خانم اسکارلت جوهانسون هم بچرخد و کسب و کارش سکه باشد!

%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%84%d8%aa-%d8%ac%d9%88%d9%87%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%88%d9%86-%d9%87%d9%85-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b2%d8%af-2

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید