سال گذشته در چنین روزی، مک‎دونالدز اعلام کرد که از بعضی جهات تغییراتی در رستوران‌های مک‎دونالدز سراسر دنیا خواهد داد. ازجمله، به روز کردن ظاهر کافه‌ تریا قدیمی و تبدیل آن به فضایی جدید و زیبا، همچنین قرار دادن کیوسک‌های سلف سرویس سافرش غذا با صفحه لمسی. اکنون برای اولین بار در ایالات متحده امریکا نوع کاملاً متفاوتی از مک‎دونالدز بازگشایی شد.
مک کافه کافه مکدونالدز (1)

مک‎دونالدز کارش را با تاسیس یک شعبه جدید در منهتن آغاز کرد و مجموعه‌ای از رستوران‌ها با ترکیب طراحی داخلی مدرن، امکان ثبت سفارش با استفاده از جدیدترین تکنولوژی، میز سرو (!!!) و یک اسپرسو-بار ارائه داد.

اول نگاهی می‌اندازیم به رستوران گُلدن آرکس (قوس طلایی) که سال گذشته در پاریس کار خود را آغاز کرد. در بدو ورود، دربان رستوران خوش آمد می‌گوید و به سمت صفحات لمسی هدایت‌تان می کند. با استفاده از صفحات لمسی می‌توانید همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده یا هر غذای دیگری را که می‌خواهید خیلی سریع سفارش دهید. حتی منو غذا نیز گسترش یافته و شامل دوبل برگرهای جدید با بیکن، پنیر چدار و سس دیژون فراوان شده است.

مک کافه کافه مکدونالدز (4)

اگر هم روش ثبت سفارش دیجیتال را دوست ندارید، می‌توانید مانند گذشته به  صورت مستقیم سفارش دهید و منتظر شوید تا غذای‌تان را مستقیماً سر میزتان بیاورند. همچنین می‌تواند به قسمت اسپرسو-بار بروید و با انواع شیرینی، شکلات، کیک، کلوچه و کوکی از خودتان پذیرایی کنید.
مک کافه کافه مکدونالدز (5)

مک‎دونالدز اعلام کرد رستوران‌های بیشتری شبیه به رستوران گُلدن آرکس در سراسر منطقه‌ کلان شهری نیویورک راه اندازی خواهد شد و خیلی زود شعبه‌های بیشتری در سرتاسر شمال غرب و پس از آن سایر نقاط دنیا تاسیس می‌شود.
مک کافه کافه مکدونالدز (2)

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید