این روزها هیچ اتفاقی از چشمان خبرگزاری ها پنهان نمی ماند. یکی از این اتفاق ها که چندی است خبر آن بعد از عبور از روی جلد مجلات وارد شبکه های اجتماعی شده است ، سفارش دادن یک کیک توسط «پرنس جورج» (Prince George) – نوه پرنسس دایانا (ملکه سابق انگلستان) – است. برای همین، من هم تصمیم گرفتم شما را از این خبر جالب و دوست داشتنی با خبر کنم. این خبر چندی پیش برای اولین بار بر روی جلد یکی از مجله های محلی شهر «نورفُلک» انگلستان (Norfolk) به نام «مردم» (People) به چاپ رسید. خبری که داستانی دوست داشتنی درباره حضور کوتاهی که پرنس جورج و مادرش در کافی شاپی در همان نزدیکی ها داشته اند را نقل می کرد. ماجرا از این قرار بوده است که مادر پرنس کوچولوی ما به او می گوید:« هر چیزی را که دوست داری بخوری از این خانم مهربان مثل یک پسر کوچولوی خوب درخواست کن» و جورج هم خیلی دقیق آنچه به او گفته شده بود را انجام داد. پرنس جورج می گوید: « ببخشید خانم مهربان امکانش هست که من از این (خیلی مودبانه کیک مورد علاقه اش را نشان می دهد) داشته باشم؟»
این معروف ترین شاهزاده سه ساله دنیا با این حرکتش به همه نشان داد که او دوست داشتنی است، نه فقط به این خاطر که یک پرنس کوچولوی خوش تیپ انگیسی است بلکه به این خاطر که او می تواند سوپر مودب باشد؛ فقط کافی است که اراده کند.

پرنس-جورج-۴,کیک

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

هستی رفیع

دنیای خوردنی ها و غذاها مملو از رنگ و طعم و رایحه‌های متنوع و دل ‌فریب است. من عاشق این دنیا هستم و تصمیم دارم برای شما از هرچیزی که در این دنیاست تعریف کنم و همه لذت‌های خوشمزه آن را با شما تقسیم کنم.
من هستی رفیع هستم.