مدت زیادی از چالش پدران و کودکانشان به نام چالش چیریوس (Cheerischalleng#) نگذشته است که چالش دیگری در سرتاسر دنیا خیلی از پدر و مادرها را به خود مشغول کرده است.
این چالش که به اسم چالش عکس های هلو (Peachchallenge#) شناخته می شود، در اصل مسابقه ای است تبلیغاتی که ابتدا توسط  یک شرکت چاپ ژاپنی با یک انگیزه جالب به راه انداخته شد.این شرکت که کودومونو (Kodomono) نام دارد از پدر و مادرها خواست که عکس هایی از کوچولوهای لُختو پَتی خود بگیرند در حالی که پشت آنها با یک عدد میوه هلو پوشانده (اصطلاحاً ماسکه) شده باشد و سپس آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. جایزه مسابقه هم، چاپ عکس برنده در تقویم سال ۲۰۱۷ شرکت بود. از اینجا بود که چالش عکس های هلویی آغاز شد و خیلی سریع این جریان همه شبکه های اجتماعی را درنوردید.

حالا هزاران پدر و مادر در سراسر دنیا، عکس نوزادان دلبندشان را که پشتشان با یک عدد هلو پوشانده شده است را  با  هشتک اسم آن شرکت ژاپنی (#Kodomono) و هشتگ کلمه هلو (به زبان ژاپنی) به اشتراک گذاشته اند. برخی گزارش ها حاکی از آن است که بعضی از پدرو مادرها هم بدون هیچ انگیزه ای برای شرکت در مسابقه در این چالش شرکت کرده اند و تنور مسابقه را حسابی داغ کرده اند. لازم به ذکر است که در اکثر عکس ها صورت کوچولوهای عزیز و دوست داشتنی اصلا مشخص نیست؛چرا که پدر و مادرها نمی خواستند که بچه هایشان در آینده با دیدن این عکس ها احساس خجالت زدگی و شرمساری داشته باشند. (چه پدر و مادرهای باهوش و با فکری!)
ولی در پایان باید به شما اعتراف کنم که حقیقتا این عکس ها خیلی جالب تر و دوست داشتنی تر از آن است که بشود آن ها را با کلمات وصف کرد. پس سخن را کوتاه می کنم تا شما فرصتی پیدا کنید و از گالری عکس های زیر دیدن کنید.

بچه,چالش,پدر-ومادر,هلو,foodiro.com-03 بچه,چالش,پدر-ومادر,هلو,foodiro.com-0۵   بچه,چالش,پدر-ومادر,هلو,foodiro.com-02
[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

هستی رفیع

دنیای خوردنی ها و غذاها مملو از رنگ و طعم و رایحه‌های متنوع و دل ‌فریب است. من عاشق این دنیا هستم و تصمیم دارم برای شما از هرچیزی که در این دنیاست تعریف کنم و همه لذت‌های خوشمزه آن را با شما تقسیم کنم.
من هستی رفیع هستم.