درست است که در حال حاضر تمامی توجه ها سمت پوکمون گو (Pokemon Go) رفته است اما در گوشه ای دیگر یک اپلیکیشن جالب نیز در این چند وقته بخشی از توجه ها را به خودش مشغول کرده است. این اپلیکیشن نامش پریزما (Prisma) است که اخیرا در سیستم عامل iOS  به بازار عرضه شده است. (در حال حاضر نسخته بتا این اپلیکیشن برای اندروید در دسترس است). این نرم افزار به شما فیلترهای عکاسی مختلفی را ارائه می کند که شما قادر خواهید بود به عکس های گرفته شده، رنگ ها و افکت های مختلفی بدهید.

برای همینه که من باید این اپلیکیشن جدید را در آشپزخانه ام تست کنم تا نتایج خارق العاده آن را ببینم. اینجا برخی از جالب ترین ها رآ به اشتراک می گذارم که بیشتر از بقیه عاشقشون بودم.

  1. ترکیب میوه های فصلیاپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (5)

من از فیلتر اودنی (Udnie) برای این کاسه میوه استفاده کردم.  این فیلتر از مابقی فیلترهای این اپلیکیشن برای من جذاب تر است. این حالتی که به میوه ها داده و آنها را جسورتر ساخته را دوست دارم. این فیلتر برای غذاهای رنگ ووارنگ بسیار خوب جلوه می کند.

  1. ساخت یک تاکو دیپ (Taco Dip) کلاسیک هفت لایه

اپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (6)من از فیلتر رائول (Raoul) برای این دیپ کلاسیک استفاده کردم. حالت دهه ۷۰ میلادی که این فیلتر به عکس های اصلی می دهد را دوست دارم.

  1. پای رز سیب کوچکاپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (7)

من برای این پای رز سیب های فوق العاده از فیلتر گاتیک (Gothic) استفاده کردم. این فیلتر  یکی از فیلترهایی است که حالت برجسته تری به عکس می دهد -رنگ ها در تصویر حالت اشباعی دارند که بسیار زیباست-. شما در این اپلیکیشن این اختیار را دارید که از میزان برجستگی رنگ ها در تصویر بکاهید، اما چرا باید اینکار را بکنید؟!!

  1. چطور یک میت بال (Meatball) خوشمزه در آرام پز درست کنیماپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (8)

در اینجا من از فیلتر فمه (Femme) برای این ظرف میت بال استفاده کردم. من عاشق حالتی هستم که این عکس به اسپاگتی می دهد

  1. دونات های وانیلی بدون گلوتن با مخلفاتاپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (9)

در این تصویر، من از فیلتر آیس کریم (Ice Cream) برای این دونات ها استفاده کردم. جلوه رنگ های گوناگون در این دونات ها بی نظیر  و خیلی هم بامزه  است!

  1. پای توت فرنگی اسلب (Slab)اپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (10)

در این قسمت من از فیلتر کندی (Candy) برای این پای اسلب خوشگل استفاده کردم.  راستش حالتی که که توت فرنگی ها دارند را بسیار دوست دارم چون مانند جواهر در عکس به نظر می آیند.

  1. چطور یک وافل ترد و سبک درست کنیماپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (11)

من دراینجا هم مجددا از فیلتر رئول (Raoul) برای این وافل خوشمزه استفاده کردم. مدلی که نور در این فیلتر نمایش داده شده است من را یاد نور اول صبح می اندازد که برای یک صبحانه دلچسب بی نظیر است.

  1. مواد تشکیل دهنده بستنی یخی موزی و کره بادام زمینی

اپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (4)برای این بستنی های یخی من از فیلتر موزائیک (Mosaic) استفاده کردم. چقدر زیبا شدند، نه؟

  1. ظرف پاستا و ماکارانی پارم (Parm)اپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (2)

من برای این ظرف پاستا از فیلتر مونونوک (Mononoke) استفاده کردم. در این تصویر حالت پنیر را بسیار دوست دارم. همچنین حالت تصویر من رو یاد دهه ۹۰ میلادی و چیزهایی که در کارتون ها می دیدیم، می اندازد.

  1. ترکیب توت فرنگی و آلبالواپلیکیشن پریزما فودیرو prisma foodiro (3)

در این تصویر نیز من از فیلتر توکیو (Tokyo) برای این کوکتل تازه استفاده کردم چون ترکیب آبی و سبز را در بستری از رنگ قرمز و سفید عکس دوست دارم.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

امیر امامی

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

آخرین نوشته‌‌ها توسط امیر امامی (نمایش همه)